Dětské tričko

Dětské tričko

100% bavlna, 10 barev, velikost 86, 98, 110, 128, 140, 152

> > Koupit v ESHOPu < <
Dětské tričko s dlouhým rukávem

Dětské tričko s dlouhým rukávem

100% bavlna, 6 barev, velikost 110, 122, 134, 146

> > Koupit v ESHOPu < <

Tipy a triky při malování na trička

  1. Při malování a barvení triček doporučujeme 100% bavlněná trička. Nedoporučujeme levná trička, která koupíte na tržnici za pár korun, která mají vysoké procento příměsí polyesteru. Mnohdy dokonce mnohem vyšší, než jaké je udáno na etiketě. Tato trička nemají tak dobrou schopnost vstřebat barvu a také na něm barva příliš nedrží a rozhodně barvy nevydrží tolik praní jako 100 % bavlněná trička. Vhodná dětská i dospělácká trička naleznete na www.dobrytextil.cz/reklamni-textil/tricka.
  2. Pomalovaná a pokreslená trička perte maximálně na 40°C. Rozhodně tričko nedoporučujeme žehlit přes potištěnou stranu. Pokud ho chcete žehlit, pak raději naruby.
  3. Při malování můžete využít například kus tvrdého kartonového papíru, na který tričko "oblečete" a kolíčky na prádlo zafixujete. Místo kolíčků můžete použít také kancelářské sponky nebo lepící pásku. Budete tak mít tričko rovnoměrně naplé a lépe se na něj bude malovat. Zároveň zajistíte, že barvy nebudou prosakovat na druhou stranu.
  4. Na tričko si můžete slabě měkkou tužkou nakreslit motiv, který později obtáhnete barvami na textil. Použít můžete také transférovou tužku, s jejíž pomocí si přenesete na tričko třeba obrázek z počítače. Usnadníte si tak práci a výsledek bude dokonalý.
  5. Pokud využíváte barvy, které je nutné do textilu zažehlit a přetáhnete barvou tam, kde být něměla, tyto oblasti nezažehlujte a barva se vypere.
  6. Pokud chcete dokonalou kvalitu kresby na tričku, pak tričko předem vyperte, zbavíte ho tak impregnace při výrobě. Barva tak lépe přilne na textil.
Kontakt

Dual Trade s.r.o.
Sazovická 455/28
15521 Praha 5
tel: 608 330 123, 602 167 184
email: info@trickadoskolky.cz

Provozujeme eshop s levným reklamním textilem
na adrese www.dobrytextil.cz.
V našem sortimentu naleznete i levná dětská trička.