Dětské tričko

Dětské tričko

100% bavlna, 10 barev, velikost 86, 98, 110, 128, 140, 152

> > Koupit v ESHOPu < <
Dětské tričko s dlouhým rukávem

Dětské tričko s dlouhým rukávem

100% bavlna, 6 barev, velikost 110, 122, 134, 146

> > Koupit v ESHOPu < <

Omalovánky na tričku

Neznám dítě, které by nemělo rádo omalovánky. Děti si rádi vybarvují obrázky, které znají například z televizní pohádky nebo svého dětského časopisu.

Některé děti nejsou obdarovaní přílišným uměleckým nadáním, aby si dokázali sami bez předlohy a od ruky oblíbený motiv nakreslit. Ale i pro takové máme řešení s pomocí transférové tužky. Motiv vytisknete z počítače a obkreslíte transférovou tužkou na běžný pečící papír. POZOR, motiv musí být z počítače vytiknutý stranově obrácený (zrcadlově). Tento papír přiložíte na tričko a přejedete žehličkou. Motiv se tak otiskne na tričko a dokonce můžete jeden motiv nažehlit několikrát na více triček. Teď již máte tričko připravené k vymalování.

Při následném barevném vymalování motivů na tričkách doporučujeme postupovat podle návodu, který popisujeme na podstránce Malování na trička.

Nechcete se sami starat o vytváření šablonky pro děti na tričku? Po domluvě Vám můžeme šablonu na tričko vytisknout a děti jen kontury obrázku vybarví libovolnými barvami na textil.

TIP: doporučujeme navštívit podstránku „odkazy“, kde naleznete internetové stránky s předlohami dětmi oblíbených postav z pohádek a filmů.

Obrázkový návod na tuto metodu naleznete na stránce http://www.tvorive-projekty.cz/textilni-techniky/kopirovani-obrazku-na-textil-transferovou-tuzkou.aspx.

Další návod naleznete na stránce http://www.brydova.cz/2012/05/03/prenosova-tuzka-na-textil/.

Kontakt

Dual Trade s.r.o.
Sazovická 455/28
15521 Praha 5
tel: 608 330 123, 602 167 184
email: info@trickadoskolky.cz

Provozujeme eshop s levným reklamním textilem
na adrese www.dobrytextil.cz.
V našem sortimentu naleznete i levná dětská trička.